Dopřejte si wellness v horách. Vrátíte se nabití energií!

wellness pro dva

S výletem do hor máme sice většinou spojený sníh a lyžování, ale takové hory v létě toho mají také hodně co nabídnout. Zatímco hory v zimě přímo volají po sněhových radovánkách, v létě sem jezdíme za krásnou přírodou a především aktivním odpočinkem. A víte, kde si ho užijete nejvíce? V horských lázních! 

Byli byste na velkém omylu, pokud byste si mysleli, že dokonalý wellness pobyt najdete jen ve vyhlášených městech. I horská střediska vám mohou nabídnout špičkové lázně a ještě velký bonus navíc v podobě čerstvého vzduchu a krásné přírody. A příjemný klid v zeleni je to, co teď možná všichni potřebujeme ze všeho nejvíc. Pokud jsme právě kápli na vaši notu, níže najdete dva tipy, kam můžete vyrazit. Věřte ale, že špičkové wellness najdete ve všech českých horách!

Jeseníky pro aktivní páry

Skvělé podmínky pro strávení dokonalého wellness pro dva mají například Jeseníky. Vybírejte z hotelů takové, které nabízí balíčky pro aktivní dovolenou. Tady totiž počítají s tím, že si dáte přes den pěkně do těla na túrách po úžasné jesenické přírodě a večer budete potřebovat tu správnou relaxaci na uvolnění svalů. Co třeba masáže, bazén nebo sauna? Jaká místa vám doporučujeme? Určitě oblíbená městečka Karlova Studánka, Loučná nad Desnou nebo Malá Morávka. Pokud zatoužíte po více lázeňské atmosféře, vydejte se do vyhlášeného lázeňského města Velké Losiny, nebo do Lázní Jeseník. 

Na Šumavě si to užijete i s dětmi

Lázeňské pobytové balíčky najdete i na oblíbené Šumavě, kam si určitě s sebou vezměte kolo a i tady se připravte na pořádnou porci pěší turistiky. V malých obcích na Šumavě i v sezóně panuje příjemná a klidná atmosféra jako stvořená pro relaxační pobyty. Šumava je skvělé místo i pro rodinný pobyt, děti se tu rozhodně zabaví. Můžete je vzít třeba do Srní podívat se na vlky, do některého ze zábavných vodních parků, nebo na stezku korunami stromů.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *