Ideální podmínky na lyžovačku stále trvají. Víme, kde si ji užít nejvíce!

Dovolená v Beskydech

Pobyt na čerstvém vzduchu posiluje imunitu i tím, že odbourává stres. Fyzická aktivita je dobrá pro tělo i pro duši. Jestliže milujete lyžování a sněhem zasypanou krajinu, poradíme vám, kam vyrazit na hory, abyste si přišli na své. Zima ještě nekončí a sněhové podmínky jsou více než dobré.

Ubytování na Šumavě pro nadšené lyžaře

Šumava je vyhledávaným místem nejen v letním čase, ale zejména v zimě, kdy nabízí prostor pro lyžování i běžkování. Každý lyžař si zde přijde na své, když bude hledat ubytování na Šumavě. Může si totiž vybírat mezi velkými skiareály i menšími středisky. Najde tu také kilometry běžeckých tratích, na nichž může posilovat svoji fyzickou kondici. Trénovala na nich i olympijská vítězka v běhu na lyžích Kateřina Neumannová, která na milovanou Šumavu nedá dopustit.

Udělejte si dovolenou v Beskydech

Pokud je pro vás Šumava příliš vzdálená, vyrazte třeba do Beskyd, kde se také velmi dobře lyžuje. Děti zde mohou strávit své jarní prázdniny. Dovolená v Beskydech vám nabídne příjemné horské prostředí, kouzelné výhledy do okolí i relaxaci v srdci přírody. Zdejší hotely jsou vesměs perfektně připravené poskytnout co nejlepší služby, nechybí tradiční valašská kuchyně ani wellness ve vířivce nebo v sauně.

Ani Jeseníky vás nezklamou

Nabídli jsme vám Šumavu i Beskydy, ale zavítat lze i do dalších moravských hor – do Jeseníků. Načerpat sílu můžete třeba v Karlově Studánce, odkud není na horu Praděd moc daleko. Na Švýcárně se zajezdíte na běžkách, díky chladnému podnebí tu zimní podmínky trvají často až do dubna. Dobře si zalyžujete i v okolí Malé Morávky. Jestli ale raději dáváte přednost lázeňskému pobytu, pak na vás ozdravný pobyt v Jeseníkách čeká v lázeňských městech Velké Losiny nebo Jeseník. Svěží horský vzduch dělá divy a vy určitě přijdete na jiné myšlenky a získáte ztracenou sílu.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *