Konec sezóny na horách? Tady zima nekončí!

sněžnice

Ať už patříte mezi milovníky lyžování, dlouhých zimních procházek nebo jste jen doposud kvůli pracovním a domácím povinnostem nestihli oprášit lyže či běžky, nezoufejte. Byť se venku neustále teploty šplhají nahoru, zima byla dobrá a kvalitní základ sněhu ve vyšších polohách naštěstí zůstává. Proto si většina lyžařských středisek může dovolit nabízet parádní podmínky pro lyžování, bobování i běžkaře.

Dva metry na Ovčárně

Pokud vás lákají sněhové expedice a výlety po zasněžené krajině, přibalte si sněžnice a vyrazte za dobrodružstvím. A nemusí to být nikam daleko, více než dva metry sněhu na vás čekají na Pradědu Ovčárně či metr a půl na Medvědíně v Krkonoších. Většina modelů sněžnic je vyrobena z odolného plastu v kombinaci s kovovými hroty, jež usnadňují chůzi do svahu. Sněžnice se dokonale přizpůsobí vašim potřebám a nabídnou stabilní oporu v terénu. Snadné uchycení a použití prakticky kdekoliv znamená všestranné využití nejen na českých horách. Sněhové podmínky jsou ideální také pro lyžaře. Upravené sjezdovky, vleky v provozu nadchnou všechny, koho baví snowboard. Kromě sněžnic nesmí fanouškům zimy chybět komfortní funkční prádlo. To neomezuje v pohybu, odvádí od těla pot a nechává pokožku suchou. Například funkční prádlo české značky Scutumwear je vyráběno dle požadavků náročných sportovců i aktivních zákazníků.

Funkční prádlo je ideální pro sport

Investici do funkčního prádla zvažte v momentě, že trávíte volný čas aktivně. Speciální savé prádlo se totiž skvěle hodí nejen na snowboard či lyže, ale též jej využijete při sportování, běhu, cyklistice a lezení. Zmiňovaná česká značka vyniká kvalitou střihu a využitím funkčních materiálů. Ty jsou testovány v nejnáročnějších podmínkách a setkávají se s obrovským úspěchem u klientů. Vyznavači aktivního životního stylu budou nadšeni z unikátní produktové řady, jež vyniká kvalitou i cenou.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *